Může soda zvětšit velikost penisu

Zvětšení penisu pomocí jedlé sody je jednou z metod, kterou muži používají k zesílení a prodloužení své důstojnosti. Lékaři a pacienti reagují na použití této metody odlišně. Je to možné a jak zvětšit penis sodou?

Výhody používání jedlé sody

Pokud jde o zvětšení penisu, soda je užitečná v tom, že normalizuje krevní oběh v genitální oblasti. Koneckonců, parametry penisu během období vzrušení přímo závisí na objemu naplnění kavernózních těl krví. Produkt ze sody vám umožňuje zvýšit průtok krve do reprodukčního orgánu.

Soda má navíc následující pozitivní účinky:

 1. Zabraňuje nárůstu nadváhy.
 2. Urychluje hojení tkání.
 3. Zmírňuje pálení žáhy.
 4. Normalizuje metabolismus látek.

Díky tomuto složitému účinku dokáže soda vyřešit několik problémů najednou. Ne nadarmo se používá k léčbě mnoha chorob těla.

pomocí jedlé sody zvětšíte penis

Než začnete metodu používat, je bezpodmínečně nutné provést test citlivosti.

Jak správně používat sódu pro zvětšení penisu?

Zvětšení penisu sodou doma se provádí různými způsoby. Každý z nich stojí za zvážení podrobněji.

Orální příjem

Zvětšení penisu sodou se také provádí pomocí užívání drogy uvnitř. K tomu se připraví roztok z půl čajové lžičky produktu a sklenice mléka. Výsledný produkt se užívá každý den po dobu jednoho měsíce.

Roztok sody pomáhá nejen zvýšit mužskou důstojnost, ale také očistit tělo, zabránit tvorbě zhoubných nádorů, normalizovat metabolismus a ztrácet nadváhu.

Očištění

Střeva jsou nejdůležitějším zažívacím orgánem. S problémy v jeho činnosti je narušen přísun krve do genitálií. Proto se věří, že očištěním střev lze dosáhnout lepších výsledků při zvětšení penisu.

Pro čištění se mikroklystry vyrábějí s roztokem sody. Připravuje se následujícím způsobem: velká lžíce hydrogenuhličitanu sodného se nalije litrem teplé vody, dříve vařené. Dávejte klystýr jednou denně. Průběh terapie je 30 dní.

Louhové koupele

Dalším způsobem, jak si zvětšit penis sodou, je alkalická koupel. Za tímto účelem rozpusťte 500 g produktu sody ve 3 litrech vody a poté přidejte do lázně. Teplota vody by měla být příjemná pro tělo. Doporučuje se vykoupat se ne déle než půl hodiny a po dokončení použít kontrastní sprchu.

Sody na pečení pomáhají vaše mužství zesílit a prodloužit. Kromě toho tato metoda umožňuje zabránit vzniku zánětu prostaty a pohlavních orgánů a zbavit tělo škodlivých látek.

koupele se sodou pro zvětšení penisu

Po koupeli je třeba provést kontrastní sprchu, abyste obnovili normální krevní oběh.

Můžete si také připravit koncentrované koupele, ve kterých si stačí sednout. V tomto případě bude obsah sody pro zvětšení mužského orgánu vyšší, takže je důležité, aby nedošlo k poškození kůže penisu. Jinak by došlo k nepříjemnému pocitu pálení.

Komprimuje

Dobrou volbou pro zvětšení penisu sodou je použití obkladů. Za tímto účelem smíchejte 10 velkých lžící produktu s litrem horké vody. Pak vezmou proužek nějaké přírodní látky, ponoří ji do roztoku a omotají kolem penisu.

Doporučuje se provádět proceduru třikrát denně. Díky ní se rychle zvyšuje průtok krve, což vede k prodloužení a zesílení mužského pohlavního orgánu.

Masáž

Zvětšení penisu pomocí jedlé sody se provádí pomocí masáže. Procedura zvyšuje krevní oběh, normalizuje metabolické procesy. To vše má příznivý účinek na zlepšení dimenzí mužnosti.

Masáž se provádí následovně:

 1. Dříve byla pokožka penisu zahřátá. K tomu můžete použít ručník namočený v horké vodě.
 2. Trochu si namočte ruce a posypte je malým množstvím jedlé sody.
 3. Masírujte reprodukční orgán lehkými třecími pohyby, pohybujícími se od základny k frenum.
 4. Po ukončení procedury se produkt ze sody odmyje teplou vodou.

Masáž se doporučuje večer před spaním. Po ukončení procedury byste si měli na chvíli lehnout a nechat tělo odpočívat. Frekvence masáže je 2krát týdně.

Drhněte se

Pro zvětšení penisu je připraven speciální peeling se sodou. Za tímto účelem se připravuje směs vody a potravin v poměru 1: 1. Výsledkem by měla být kaše. Pro zvýšení účinku se do této hmoty přidá malá lžička tekutého medu a několik kapek éterického oleje, který může stimulovat krevní oběh.

Voda v tomto receptu může být zcela nahrazena rostlinnými oleji. Nepoužívejte však slunečnicový produkt. Díky nim bude kromě zvětšení penisu možné zlepšit stav pokožky, urychlit hojení tkání a zabránit rozvoji zánětu.

Chcete-li zvětšit penis, musíte na jeho povrch nanést peeling s tenkou rovnoměrnou vrstvou a krouživým pohybem ho otřít. Doporučuje se provádět postup nejvýše 3krát týdně.

Kontraindikace

Není možné, aby všichni muži zvětšovali penis sodou. Existují určité kontraindikace pro jeho použití.

Je zakázáno používat produkt ze sody jako externí lék v následujících případech:

 1. Přítomnost lézí na kůži penisu.
 2. Individuální intolerance k látce.
 3. Genitální patologie.

Perorální konzumace sody má následující kontraindikace:

 1. Chronická gastritida.
 2. Porušení kyselosti žaludku.
 3. Peptický vřed zažívacích orgánů.
 4. Alergická reakce.

V žádném případě byste neměli používat sódu, která již vypršela. Proto je důležité si být jisti jeho čerstvostí. Je také důležité věnovat pozornost barvě a chuti prášku. Pokud je odstín nažloutlý a zápach nepříjemný, je zakázáno výrobek používat.

penis po použití jedlé sody

U některých mužů je penis ve vzpřímeném stavu menší než 10 cm, při takovém patologickém stavu použití sody nepřinese žádný výsledek.

Negativní vliv na tělo

Jedlá soda je přírodní produkt, takže její použití je prakticky neškodné. Ale neměli byste se nechat unést použitím uhlovodíku. V opačném případě může soda poškodit tělo.

Pokud je přípravek používán často ve velkých dávkách, může způsobit poškození sliznice gastrointestinálního traktu. To může zase vyvolat výskyt vředů na vnitřním povrchu orgánů.

Když se soda zkombinuje s vodou, vytvoří se oxid uhličitý. Výsledkem je, že užívání roztoku sody může vést k nadměrné tvorbě plynů a nadýmání.

Jak soda prodlužuje penis

Profesor I. P. Neumyvakin poprvé hovořil o výhodách jedlé sody pro mužské tělo. Zkoumal vlastnosti hydrogenuhličitanu sodného při léčbě zažívacího traktu a zjistil, že pravidelný příjem vodného roztoku s lžičkou tohoto jemně krystalického prášku má pozitivní účinek nejen na gastrointestinální trakt, ale také na reprodukční systém.

U pacientů, kteří podstoupili léčbu sodou, byly zaznamenány následující změny:

 • erekce se posílila;
 • známky impotence oslabily;
 • krevní oběh v pánevních orgánech se normalizoval;
 • biosyntéza mužských pohlavních hormonů se vrátila do normálu.

Zároveň se prodloužil penis mužů ve studii. Důvod pro zvětšení penisu spočívá ve skutečnosti, že soda čistí krevní cévy a celé tělo od toxinů a jedů. Po přijetí roztoku s jeho obsahem se normalizuje práce všech životně důležitých systémů, zvyšuje se tok krevní tekutiny do penisu. Pod vlivem velkého objemu krve se napínají komory kavernózních tkání. Takže jedlá soda zvyšuje velikost penisu a jeho průměr.

výsledky zvětšení soda penisu

Někteří lékaři zpočátku zpochybňovali účinnost jedlé sody v otázce zvětšení penisu. Po několika letech si však po přečtení konečných výsledků výzkumu uvědomili, že to opravdu pomáhá. Od té doby se uhličitan sodný dostal na seznam nejlepších samoobslužných prodlužovačů penisu.

Recepty uhličitanu sodného na zvětšení penisu

Poté, co se lidová medicína dozvěděla, že soda skutečně podporuje růst mužské důstojnosti, začali vymýšlet různé recepty s jejím obsahem. Níže jsou uvedeny nejúčinnější produkty uhličitanu sodného, které vám umožní prodloužit penis o 2-4 centimetry bez použití pilulek a dalších pomocných léků.

Drhněte penis

Dříve muži vtírali sódu do pokožky penisu suchou, bez použití dalších přísad. Tento postup také pomáhá dosáhnout výsledku, ale má nevýhody:

 • podráždění pokožky;
 • bolest při pohlavním styku;
 • malé bodové rány;
 • svědění a pálení.

To je způsobeno skutečností, že suché krystaly poškrábají jemné tkáně. Proto musíte věnovat trochu času přípravě peelingů, které jemně ovlivní pokožku penisu a nepoškodí ji.

peeling se sodou na pečení pro zvětšení penisu

Náprava je připravena následovně:

 1. 2 čajové lžičky olivového oleje se smíchají s lžičkou sody;
 2. Pokud je kaše tekutá, přidá se k ní trochu mouky;
 3. Směs se zkombinuje s několika kapkami ženšenového éterického oleje a umístí se do chladničky.

Po 40 minutách se peeling vyjme a zahřívá se ve vodní lázni na tělesnou teplotu. Poté se produkt aplikuje na umytý penis a důkladně se otře masážními pohyby. Poté musíte počkat, dokud křovina nevyschne a nebude mít kůru. Poté se omyje teplou vodou.

Postup aplikace směsi sody na falus se opakuje denně po dobu jednoho měsíce. Na konci této doby se stav reprodukčních orgánů zlepší a penis se prodlouží až na 3 centimetry.

Komprimuje

K přípravě kompresí budete potřebovat:

 • soda - 1 čajová lžička;
 • teplá voda ve sklenici;
 • éterický olej (jakýkoli, volitelný);
 • obvaz nebo sterilní gáza.

Přidejte do sklenice dvě kapky éterického oleje a jedlé sody. To vše se míchá. V hotovém roztoku je navlhčena gáza nebo obvaz a navinuta kolem penisu. Je důležité, aby voda byla teplá. Studené obklady by se neměly aplikovat na intimní oblast.

Akce se musí konat dvakrát denně. Doba trvání - od 1 měsíce do 40 dnů. Po úplném ochlazení penisu je nutné jej odstranit. Po ukončení procedury se penis opláchne a otře do sucha.

Výsledek použití tohoto receptu je stejný jako výsledek použití peelingu. Pokud však chce člověk dosáhnout většího účinku obkladů se sodou, lze jej střídat nebo kombinovat s jinými metodami zvětšení penisu. Může to být masáž, vakuové pumpy nebo prodlužovače, stejně jako užívání doplňků stravy pro zdraví mužů.

Vany

Sódové koupele se staly alternativou ke kompresím. Budou vyžadovat hluboké sklo, litrovou nádobu nebo řezanou plastovou láhev. Lžíce uhličitanu sodného se nalije do kterékoli z navrhovaných nádob a nalije se bylinný odvar. Je žádoucí připravit jej z takových rostlin, jako jsou:

Můžete také použít petržel, ženšen nebo kopr. Všechny tyto rostliny mají příznivý účinek na reprodukční systém, zvyšují účinnost a podporují růst kavernózních tkání. Jejich kombinace se sodou bude mít na tělo člověka dvojí účinek - prodlouží penis o 3-4 centimetry a zlepší fungování pánevních orgánů.

2 lžičky jedlé sody se nalijí do nádoby s teplým vývarem. Kapalina se míchá, dokud se uhličitan sodný úplně nerozpustí. Dále se do něj vnoří penis. Postup se zastaví, když se vývar začne ochladit.

Postup se provádí stejným způsobem jako použití kompresí - jednou denně po dobu jednoho měsíce nebo déle.

Doporučení

Vany představují nekomplikovaný způsob prodloužení penisu, ale aby po nich muž nenarazil na žádné problémy, musíte dodržovat následující doporučení:

 • Před ponořením penisu do vývaru se ujistěte, že není horký. K tomu musíte na hřbet ruky nakapat trochu tekutiny. Pokud to nehoří, pak je vše v pořádku;
 • Pokud používáte řezanou láhev jako nádobu na koupel, důkladně ji umyjte a vypálenou hranu spálte zapalovačem. Tím se zabrání řezání na jemné pokožce penisu a vstupu infekce do močové trubice;
 • Při výběru bylin na odvar musíte vzít v úvahu pravděpodobnost alergie na jakoukoli rostlinu;
 • Vany by se neměly dělat příliš často. Je nutné přísně dodržovat uvedené schéma.

Soda uvnitř

Tekutina s přídavkem sody nepomáhá prodlužovat penis, ale čistí tělo zevnitř, což pomáhá obnovit fungování zažívacího traktu a cévního systému. To vše má pozitivní vliv na stav kavernózních tkání, svalové a centrální nervové soustavy.

orální roztok sody pro zvětšení penisu

Roztoky sody pro orální podání jsou přídavkem k výše uvedeným metodám zvětšení falusu. Proto je na muži, aby se rozhodl, zda je vypije nebo ne.

Výroba roztoku sody je snadná. Stačí rozmíchat lžičku uhličitanu sodného ve 250 ml teplé vody. Kapalina se pije jedním douškem, nejlépe na lačno. Tímto způsobem musíte tělo očistit od toxinů každé tři dny, ne častěji.

Kontraindikace pro zvětšení penisu sodou

Jedlá soda je kyselá sůl, ale v kombinaci s kapalinou se změní na alkálie. Za určitých podmínek může tato látka poškodit žaludek a pokožku, proto byste se měli před použitím uhličitanu sodného k prodloužení falusu seznámit s kontraindikacemi jeho použití:

 • alergie na sódu;
 • přítomnost ran, odřenin nebo škrábanců v intimní oblasti;
 • infekční a virová onemocnění urogenitálního systému (použití po konzultaci s lékařem);
 • cukrovka;
 • střevní nebo žaludeční vřed;
 • gastritida a jakékoli jiné patologické stavy spojené s narušením acidobazického prostředí.

Při zneužívání sódových peelingů, obkladů nebo koupelí bude mít člověk:

 • suchá kůže;
 • zarudnutí penisu;
 • otok v intimní oblasti.

Jedná se o vedlejší reakce těla na překročení dávky hydrogenuhličitanu sodného. Nevyžadují neodkladnou péči a zmizí samy od sebe, když přestanete používat sódu.

Funguje tato metoda

člověk používá jedlou sodu ke zvětšení velikosti penisu

Je pravda, že soda zvětšuje penis? Překvapivě je to pravda. Tou látkou je hydrogenuhličitan sodný, který ředí krev. Tento jev je dobrým pomocníkem během gymnastiky pro zvětšení penisu.

Kapalná krev je distribuována v dostatečném množství v orgánech urogenitálního systému. V tomto případě látka neumožňuje tvorbu nebezpečných krevních sraženin - jednu z komplikací, ke kterým dochází během cvičení.

Je docela možné zvětšit penis sodou, nicméně budete muset tento produkt používat správně, pravidelně ho používat a dodržovat bezpečnostní opatření. Kromě toho je tato metoda pozoruhodná nízkou cenou a dostupností, protože produkty lze zakoupit v každém obchodě.

Výhody jedlé sody

prospěšné vlastnosti jedlé sody

Níže uvádíme hlavní výhody jedlé sody:

 • Místní podráždění kůže, které vede ke zvýšenému krevnímu oběhu a v důsledku k dočasnému otoku penisu.
 • Díky místnímu účinku se zlepšuje erekce penisu, což je důležité pro ty, kteří mají menší problémy s potencí.
 • Zajímavý fakt: někteří odborníci tvrdí, že mírné podráždění penisu je vynikající prevencí onemocnění v pánevní oblasti.
 • Rychlý nástup výsledků. Toto je vhodná volba, pokud vaše rande proběhne za pár hodin a máte v plánu zvětšit penis a příjemně překvapit svého partnera.
 • Můžete si opravdu zvětšit penis sodou a zároveň se uchýlit k užívání ne moc užitečných pilulek a radikální operaci. Soda působí lokálně na tělo, takže nepoškozuje játra ani jiné orgány.
 • Cenově dostupná cena je další výhodou jedlé sody, která pomáhá zvětšit váš penis. Může si jej koupit kterýkoli muž bez ohledu na jeho finanční možnosti.

Příprava na postup augmentace

Kontrastní sprcha před použitím jedlé sody

Než začnete zvětšovat penis, měli byste provést předběžnou přípravu.

Níže jsou uvedeny základní tipy:

 • Kupte si sódu. Doporučuje se nešetřit peníze a zvolit nejdražší variantu bez nečistot.
 • Ujistěte se, že nejste alergičtí na sódu bikarbónu, než ji nanesete na tak citlivou oblast, aby se zvětšil váš penis. Za tímto účelem navlhčete oblast na lokte vodou a naneste na ni malé množství sody. Po hodině můžete zkontrolovat epidermis: pokud nedochází k zarudnutí, svědění a podráždění, můžete experiment bezpečně zahájit.
 • Vaše genitálie by měly být připraveny na hojivé zvětšení, což znamená, že se doporučuje je napařovat v teplé vodě. Udělejte to hadříkem nebo jen ve sprše.
 • Připravte si další komponenty pro zvětšovací masáž (jsou-li ve zvolené metodě zvětšení penisu požadovány).
 • Pro maximální pohodlí při zvětšování zásobte suché a mokré hygienické vložky, abyste rychle odstranili přebytečnou sódu.

Dosahujeme maximálních výsledků

Jednoduchý recept na zvětšení penisu sodou přispívá k dobrým změnám v parametrech pohlavního orgánu. Při pravidelném používání si muži všimnou, že se penis prodlužuje a zahušťuje v obvodu o 2 až 3 cm. Tato metoda nedává dlouhodobý výsledek, ale pokud si koupíte nebo drhnete pokožku denně po dobu 1 měsíce, pak bude falus vizuálně vypadat. nárůst, je to patrné zejména ve vzpřímeném stavu. Hlavní věc je dát si pauzu. Střídáme měsíc výuky s 1-2 týdenní přestávkou.

žena měří velikost penisu po použití jedlé sody

Velké množství hydrogenuhličitanu sodného pokožku vysuší. Abyste tomu zabránili, dobře odstraňte zbytky a pokaždé po zákroku navlhčete penis dobrým krémem. Maximální účinek použití prášku sody lze dosáhnout pouze kombinací s jinými metodami. Například po koupeli můžete provádět speciální cvičení nebo použít vakuovou pumpu, nástavec. Výsledek nejen upevníte, ale také výrazně zlepšíte.

Opatření při používání jedlé sody

Jak si zvětšit penis sodou? Jednejte nejen pravidelně, ale také opatrně! V tomto případě dosáhnete požadované velikosti a vyhnete se komplikacím.

soda a med pro zvětšení penisu

Níže jsou uvedena doporučení, kterými se musí řídit každý zástupce silnějšího pohlaví, který o takovém experimentu rozhodne:

 • Smysl pro poměr je především. Nepoužívejte nadměrně sódu na pečení a několikrát denně ji třepejte, jinak byste měli zarudnutí a těžké popáleniny.
 • Pokud máte alergickou reakci na tuto nebo jakoukoli jinou složku, buďte zvlášť opatrní a nejprve naneste produkt na malou oblast pokožky.
 • Neaplikujte jedlou sódu na poškozenou pokožku se škrábanci, odřením nebo podrážděním. Jinak se poškození penisu zhorší a budete potřebovat pomoc lékaře.
 • Nemasírujte sodou na zvětšení příliš agresivně, snažte se nedotýkat se hlavy a sliznice penisu.
 • Nepoužívejte prošlý výrobek. Kromě toho, že není k ničemu, může způsobit nežádoucí epidermální reakce a alergie. Nepoužívejte výrobek s podezřelou barvou a nepříjemným zápachem.
 • Pokud máte patologické vrozené deformity penisu, jsou tyto techniky rovněž zakázány.
 • Než vstoupíte do praxe, osvojte si teorii. S tím vám pomohou videomateriály, ve kterých jsou podrobně uvedeny proporce, doba postupu a další nuance.

Vedlejší efekty

Mezi nejčastější nežádoucí účinky patří:

 • Alergické reakce (ve vzácných případech, pokud se užívají orálně, dochází k těžkým formám s těžkým edémem a respirační depresí, v takovém případě okamžitě vyhledejte okamžitou lékařskou pomoc).
 • Mírné zarudnutí a otok genitálií (to je zcela normální a do půl hodiny zmizí).
 • Požití - rozrušení stolice, pálení žáhy, plynatost a distenze peritoneální oblasti.
 • Bolestivé pocity, popáleniny penisu (nejčastěji sliznice).
 • Erektilní dysfunkce, problémy s potencí.
 • problémy s potencí v důsledku použití jedlé sody
 • Bolest při pohlavním styku.
 • Ve vzácných případech - vzhled pavoučích žil ve slabinách.
 • V případě poškození se může připojit sekundární infekce, která je doprovázena vyrážkami, hnisavým výtokem a nepohodlí při močení.

Názory odborníků a mužů

Pokud jde o metodu zvětšení penisu pomocí sody, lze najít pozitivní i negativní názory lékařů i samotných pacientů. Ale většina mužů stále zaznamenává dobrý účinek používání hydrogenuhličitanu sodného.

Podle pacientů tato metoda zvětšení pomáhá zvýšit mužskou důstojnost o 1 cm již měsíc po prvním použití. Názory lékařů jsou rozděleny, některé jsou kategoricky proti použití sody, jiné v tom podporují muže. Všichni lékaři a pacienti však souhlasí se stejným názorem - koníček pro soda je plný negativních zdravotních důsledků.

Dlouho jsem studoval metodu zvětšení penisu sodou. Nejsem horlivým odpůrcem této metody. Produkt vám opravdu umožňuje normalizovat krevní oběh v pánevní oblasti, odstranit toxiny a zlepšit metabolické procesy. Kavernózní těla penisu pod vlivem sody jsou lépe naplněna krví a časem se protahují.

Ale nedoporučuji používat tuto techniku jako hlavní způsob zvětšení penisu. Musí být kombinován s dalšími možnostmi terapie. Doporučuji, aby moji pacienti upřednostňovali prodloužení penisu pomocí různých zařízení a doplňků stravy.

Zvětšení penisu pomocí jedlé sody na mě zpočátku připadalo jako pochybný způsob. Ale ve válce jsou všechny prostředky dobré, tak jsem se rozhodl to zkusit. K tomu jsem zvolil externí metodu používání hydrogenuhličitanu sodného: masáž, krémy, obklady. Od prvního použití uplynul měsíc a první vylepšení jsou již patrná, penis se prodloužil o 1 cm. Budu pokračovat ve stejném duchu.

Metoda zvětšení penisu sodou je účinná metoda, ale při aplikaci vyžaduje zvláštní péči. Pokud budou postupy provedeny správně, výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

Krátký penis je zdrojem komplexů, kvůli tomu dochází ke zhroucení vztahů mezi partnery, u člověka dochází k neustálému psychickému nepohodlí. Aby získal uznání od žen a zbavil se nespokojenosti s velikostí penisu, je člověk připraven na cokoli, až na domácí experimenty.

Tradiční medicína nabízí řadu řešení problému, jedním z nich je použití běžné sody. Tato možnost je relativně nová, ale již získala pozitivní recenze od mužů a lékařů. Mnoho lidí je však stále skeptických, protože nevěří, že uhličitan sodný může ovlivnit velikost penisu. Pacienti se proto stále více obracejí na lékaře s otázkou, zda je skutečně možné zvětšit penis pomocí sody, nebo je to všechno podvod.