Efektivní způsoby zvětšení penisu lidovými prostředky

ženu překvapila zvětšená velikost mužského penisu

Téměř každý muž není spokojen s velikostí svého penisu. Průměrná a normální velikost penisu ve vzrušeném stavu je od 8 do 16 cm. I s takovými ukazateli jsou někteří muži složití, uzavření a odmítají mít sexuální vztahy. Až donedávna bylo možné zvětšit penis pouze pomocí chirurgického zákroku. Nyní jsou k dispozici další metody - pomocí mastí a gelů, speciálních zařízení. Operace je nebezpečná, krémy a gely nemusí mít požadovaný účinek nebo mohou být zdraví škodlivé - co by si měl vybrat člověk, který si chce doma zvětšit penis? Existuje několik zajímavých lidových technik, pomocí kterých můžete dosáhnout zvětšení penisu bez poškození těla.

Lidové recepty

Pokud je otázka akutní - jak zvětšit penis doma bez drog, můžete zkusit několik zajímavých lidových způsobů. Neexperimentujte s nevyzkoušenými metodami, buďte opatrní!

Lidové metody zahrnují různé bylinné infuze a obklady, cvičení. Může pomoci zvětšit penis o několik centimetrů, ale zde je důležitá pravidelnost a vytrvalost. Neočekávejte od těchto technik báječné výsledky - každopádně nebudete moci zvětšit penis o více než 1–2 cm!

Existují také specifické techniky cvičení, které mohou pomoci problém vyřešit. Cvičení musí být prováděna správně a pravidelně, nevynechejte ani den. Mnoho lidí doporučuje takovou metodu, jako je váha na genitálie. Možná jde o efektivní techniku, ale zdaleka ne bezpečnou. Můžete pozastavit zatížení, ale s extrémní opatrností - po předchozím prostudování všech jemností, nuancí a nebezpečí metody.

mast na zvětšení penisu

Výhody a nevýhody lidových receptů

Pokud vás zajímá, jak zvýšit penis lidovými prostředky, pak je před experimentováním nutné prostudovat všechny výhody a nevýhody těchto technik. Nejprve je třeba poznamenat, že účinnost lidových metod nebyla prokázána. Věřte jim nebo ne - každý se rozhodne sám. Nezapomeňte také, že některé metody mohou být nebezpečné, proto je nejlepší se před použitím tohoto nebo toho receptu poradit se svým lékařem.

Další nevýhodou je, že výsledky nejsou okamžitě patrné. Nárůst velikosti lze zaznamenat až po několika měsících nebo dokonce letech. Pravidelnost je další důležitou podmínkou pro dosažení pozitivního výsledku. Je nutné prokázat vytrvalost a trpělivost a teprve poté lze zaznamenat pozitivní dynamiku.

Pokud mluvíme o výhodách, existuje několik:

 • přístupnost - všechny lidové metody a recepty jsou k dispozici každému muži;
 • správné použití těchto technik pomůže nejen zvětšit penis, ale také zlepšit zdraví;
 • není třeba se uchýlit k chirurgickému zákroku, který může být nebezpečný a velmi nákladný.

Pokud existují problémy s pohlavním orgánem a máte zájem o otázku, jak zvětšit penis bez masti a jiných podobných prostředků, můžete si vybrat několik lidových receptů a vyzkoušet je. Pamatujte na smysl proporce a řiďte se bezpečnostními doporučeními!

Nejlevnější lidové léky na zvětšení penisu

Tradiční metody zvětšení penisu jsou různé - jsou to bylinné infuze, pleťové vody, levné a dostupné lékárenské výrobky, cvičení, manuální terapie. Není možné vyjmenovat všechny lidové léky, stojí za to zdůraznit jen několik - nejdostupnější, osvědčené a účinné.

Prášek do pečiva

Pokud vás zajímá, jak si zvětšit penis bez krémů a mastí, musíte se nejprve ujistit, že nemáte chronická onemocnění urogenitálního systému. Pokud existují patologie, pak použití lidových metod může nejen přinést pozitivní výsledky, ale také poškodit tělo.

Jedlá soda - recepty s touto přísadou jsou velmi oblíbené. Je možné zvětšit penis sódou bikarbónou, ale bude to chvíli trvat. Jedlá soda ředí krev a může pronikat hluboko do kavernózních tkání pohlavního orgánu. Na tom je založena účinnost sody. Je důležité si uvědomit! Doporučuje se používat sódu na pečení ne jako hlavní, ale jako další prostředek ke zvětšení velikosti.

Jedlá soda ke zvýšení velikosti orgánu může být použita k přípravě mastí a pleťových vody, infuzí pro orální podání. Nejběžnější možnosti jsou:

 1. koupele- nejjednodušší, ale nejúčinnější způsob. Potřebujete 100 g prášku na litr vody. Před cvičením na zvětšení penisu je třeba si udělat koupel. Metoda je bezpečná a neškodná;
 2. komprimuje- zřeďte sódu (dvě polévkové lžíce) ve sklenici teplé vody a po dobu jednoho měsíce si na penisu připravte pleťové vody. Čím déle pleťové vody děláte, tím je pravděpodobnější, že dosáhnete dobrých výsledků;
 3. mast- do sody se přidá malé množství vody, aby se vytvořila krémová směs. Masť se vtírá do orgánu třikrát denně, pokud je to žádoucí, může být do takové masti přidán přírodní med. Soda mast by měla být vtírána do penisu jemnými masážními pohyby.

Můžete také použít roztoky sody pro orální podání. Toto řešení by se mělo užívat před jídlem dvakrát denně. Recept je jednoduchý - čtvrt lžičky prášku ve sklenici vody. Postupně by se mělo zvyšovat množství sody - až na lžíci najednou.

Důležité!Pokud používáte sodu na pečení ke zvětšení penisu, pamatujte na kontraindikace a bezpečnostní opatření. Krémy a koupele by se neměly dělat, pokud jsou na těle rány a vyrážky. Nemůžete si vzít roztok sody uvnitř pro onemocnění gastrointestinálního traktu a individuální nesnášenlivost produktu.

jedlá soda pro zvětšení penisu

Petrolatum

Dalším dostupným prostředkem je vazelína. Jedná se o poměrně riskantní a nebezpečnou metodu, jejíž podstatou je vstřikování vazelíny do penisu. Pro manipulaci potřebujete vazelínový olej a stříkačku. Několik kostek produktu se vstřikuje do genitálií injekcí.

Důležité!Tento postup je nebezpečný a může vést k rakovině. Pokud si tedy vážíte svého zdraví, tuto techniku kategoricky vylučujte!

Gymnastika

Pokud máte zájem o zvětšení penisu bez mastí, pak je gymnastika nejdostupnější a nejbezpečnější možností. Existuje několik sad cviků, některá jsou zaměřena na zvětšení tloušťky, zatímco jiná jsou zaměřena na změnu délky orgánu. Tato cvičení musíte dělat pravidelně a několikrát denně. Během několika měsíců můžete dosáhnout pozitivních výsledků a zvětšit velikost orgánu.

Gymnastická cvičení se provádějí rukama, penis by měl být v mírně vztyčeném stavu. Před cvičením musí být orgán promazán. Neprovádějte pohyby, které mohou být bolestivé.

Nejjednodušší a nejúčinnější cvičení:

 • hnětení hlavy penisu palci (5 minut);
 • protažení penisu k ohanbí (15 sekund), několik přístupů, pokaždé by se mělo zvýšit množství;
 • protažení penisu směrem k hýždím;
 • houpat penis ze strany na stranu;
 • synchronní pohyby od základny penisu k hlavě.

Pozastavení nákladu

Je také možné zvětšit penis bez mastí pomocí zátěže zavěšené na pohlavním orgánu. Metoda je nebezpečná a velmi extrémní. Zatížení je fixováno na penis a je vytaženo. Je třeba začít s hmotností 100 gramů, postupně ji přenést na kilogram. Je nutné nést náklad několik hodin denně, což vyžaduje volný čas, takže metoda není vhodná pro všechny. Navíc je to nebezpečné, protože nesprávné zajištění nákladu může vést ke zranění.

nosítko na opasek pro zvětšení penisu

Bylinná terapie

Používání bylinných infuzí jako pleťových vod, obkladů i pro orální podávání je bezpečná a účinná technika. Existuje mnoho bylin a nálevů, které mají příznivý účinek na zdraví mužů a mohou nejen zvětšit penis o několik centimetrů, ale také zlepšit zdraví mužů.

Gingko Biloba

Gingko Biloba je užitečná rostlina, která se již dlouho používá v kosmetologii. Infuzi listů gingko je třeba vtírat do penisu jednou nebo dvakrát denně jemnými masážními pohyby. Infuzi lze zakoupit v lékárně nebo si ji připravit sami. Tato tinktura zlepšuje krevní oběh, má příznivý účinek na sexuální funkce a zlepšuje erekci.

Ženšen

Tinktura ženšenu se také vtírá do penisu. Můžete si vyrobit krémy a obklady. Tinktura je vyrobena z kořene této rostliny a při pravidelném používání může zvětšit velikost orgánu o několik centimetrů. Je vyroben z alkoholu a lze jej zakoupit v lékárně.

Tymián

Tato bylina je již dlouho známá pro své blahodárné vlastnosti. Odvar z tymiánu se užívá orálně několikrát denně. Recept - 200 gramů bylin je třeba nalít sklenicí vroucí vody a trvat na tmavém místě. Tento bylinkový čaj zlepšuje pohodu a zlepšuje sexuální výkonnost. Kompresy a pleťové vody z odvaru z tymiánu, při pravidelném používání, mohou zvětšit penis, ale to bude trvat déle než jeden měsíc. Kromě toho můžete také pravidelně pít zázvorový čaj s medem.

Česnek

Tinktura česneku

Pokud potřebujete zvětšení penisu bez krémů, zkuste česnekovou tinkturu. Nalijte nakrájenou zeleninu alkoholem a nechte ji několik dní vařit na tmavém místě. Mělo by se užívat 20 kapek před jídlem dvakrát denně.

Pelyněk a plicník

Plíce a palina jsou snadno dostupné byliny, které se již dlouho používají v tradiční medicíně. Byliny jsou napuštěny alkoholem, hotové výrobky lze zakoupit také v lékárně. Mělo by se užívat podle pokynů na obalu.

Krém na pijavice

Krém na pijavice zlepšuje krevní oběh a nasycuje penis prospěšnými látkami, které přispívají k jeho zvětšení. Krém dobře funguje na pokožce, zvyšuje účinnost a dokonce pomáhá bojovat s erektilní dysfunkcí. Takový lék u nás zatím není příliš populární a není tak snadné ho najít, ale je to účinný krém, jehož pozitivní účinek již ocenil mnoho mužů.

Co si vybrat

Před použitím jakéhokoli předpisu nebo techniky se poraďte se svým lékařem. Nepoužívejte techniky, které mohou způsobit zranění, nevyzkoušené recepty. V nejlepším případě to jednoduše nepřinese žádné výsledky, v nejhorším případě to poškodí zdraví a reprodukční orgán.