Jak zvětšit člena staromódní metodou doma? Přístupné staré způsoby pro každého

Dědečkova metoda zvětšení penisu

Touha mít velký penis je na prvním místě pro většinu mužů, protože je jen velmi málo těch, kteří jsou zcela spokojeni s jejich velikostí.

To se vysvětluje podvědomou touhou potěšit svého partnera během pohlavního styku a být nejlepším mužem.

Proto jsou muži při hledání centimetrů dokonce připraveni jít pod nůž.

Přestože operace zvětšení penisu není povolena pro každého.

Pro ty, kteří nejsou připraveni kvůli sexuálnímu potěšení jít na takové radikální metody, existují humánnější způsoby, jak zvětšit penis.


Stručně o hlavní

Touha mít velkého ptáka pro produktivní sex

Muži, kteří chtějí zvětšit svůj penis, hledají pomoc na internetu a nejčastěji na ni narážejíinzerované lékyza poměrně velké množství peněz. Výsledek ale nakonec vůbec není očekávaný.

Nepochybně díky takovému léku můžete zlepšit potenciál, zvýšit touhu a prodloužit sexuální styk, ale v žádném případěneprodlužujte penis. . .

Užívání necertifikovaných léků (které se často nacházejí v internetových obchodech) může navíc obecně poškodit zdraví.

Proto, pokud se rozhodnete jednat, abyste zvětšili své tělo, pakpoužití doporučenodědečkova metoda pro zvětšení člena doma: lidové metody a opravné prostředky.

Věřte tomu nebo ne, dokonce i masturbace může být výhodnější než různé čínské drogy.

Dostupné metody

Doma, jak se ukázalo, můžete dosáhnout zvýšení pomocí běžných improvizovaných prostředků. Ale dnes budeme hovořit o tom, jak zvýšit penis staromódní metodou:

 1. Masáž. . . Tato metoda je účinná, pokud se používá pravidelně. Hlavním plusem je, že je absolutně nemožné poškodit vaše zdraví masáží.

  Masážní technika se používá na dříve napařeném orgánu, takže tkáně jsou náchylnější k protahování.

 2. Psychologické zobrazování. . . Na první pohled je metoda docela fantastická, ale funguje docela efektivně. Psychologické zobrazování

  Chcete-li to provést, musíte zavřít oči a představit si, jak orgán začíná růst do požadované velikosti.

  Okamžitě vyvstává otázka, jak může představivost pomoci v reálném životě?

  Ale vše je celkem jednoduché: pokud se uvolníte a naladíte správným způsobem, pak se v hypofýze začnou vytvářet určité růstové hormony, což vede k mírnému zvýšení penisu. 3. Ruční terapie. . . Metoda je podobná masážním technikám, ale zde budete potřebovat znalosti o ruční terapii a speciálních bodech, pokud jsou vystaveny přívalu průtoku krve do genitálií a růstu tkání.

  Ruční zvětšení penisu je starodávná metoda, kterou muži používají již tisíce let.

 4. Užívání bylin. . . Bylinná medicína může podporovat zvětšení penisu, pokud se užívá správně po delší dobu.
 5. Masturbace. . . Muži mohou často masturbovat ve svém volném čase, aby zmírnili stres.

  V důsledku toho si nikdo ani neuvědomuje, že se nejedná jen o rychlé přijetí potěšení, ale také o staromódní metodu zvětšení penisu: posílení a přidání svalové hmoty.

15-18 cm - normální délka penisu

Na první pohled jsou dědovy metody zvětšení penisu podle výzkumu velmi pochybnévelmi produktivní. . .

Průměrná normální délka penisu15-18 centimetrů, pro ty, kteří mají méně než 13 centimetrů, je problém přidat alespoňdva až tři centimetry. . .

Díky těmto technikám můžete vyřešit problém tří centimetrů. Proto je nutné zvážit každý staromódní způsob, jak člena zvětšit, podrobněji.

Pokud nechcete pochopit všechny nuance, doporučujeme vám přejít přímo na osvědčený seznam nejlepších způsobů, jak zvýšit důstojnost mužů.

Masírujeme a zvyšujeme

Osvědčená masážpodporuje růst tkánína buněčné úrovni, takže pravidelné postupy mohou zvýšit důstojnost o několik centimetrů a dokonce mírně zvýšit hlavu.

Chcete-li začít manipulovatnejprve musíte připravit orgán:

 1. Prvním krokem v postupu je napařování (to se provádí za účelem uvolnění tkání a usnadnění práce s nimi). K tomu se vezme měkký ubrousek, navlhčený v teplém odvaru z bylin a na několik sekund nanesený na penis. Po takové manipulaci se zlepšuje krevní oběh a lepší účinek přináší samo-masáž.
 2. Poté můžete přistoupit k přímé masáži. Nejprve je hlava penisu silně stlačena, ale proto tato akce nezpůsobuje bolest.
 3. Pakpéro se táhne do stranya je opravena na pár minut.
 4. V důsledku toho se orgán vrátí do své původní polohy.
 5. Po každém protažení se provádí zahřívací masáž penisu, aby se obnovil krevní oběh.
 6. Protahování se opakuje znovu, ale opačným směrem. Pokaždé, když napnete penis, musíte změnit směr.

Masáž je jedním z nejjednodušších způsobů, jak zvětšit penis, ale výsledky jejího použití se, bohužel, projeví až po několika měsících.

Jakmile je růst penisu patrný, je správný čas na posílení potence.Nejjednodušší způsob, jak dosáhnout toho, co chcete, je použít prostředky ke zvýšení erekce.

Potěšení a růst

Masturbace ke zvětšení penisu

Jak již bylo zmíněno, masturbace může být prospěšná.

To znamená, že pokaždé, když zahájíte tuto akci, je třeba si uvědomit, že to není jen relaxace, ale také výhody pro samotný orgán (zvětšení velikosti).

Tak,můžete zahájit postup:

 1. Orgán musí být ve stavu erekce. Masturbace by měla být zahájena lehkými masážními pohyby, poté by měla být zesílena mírným usrkávacím pohybem. Takto pokračujte, dokud neucítíte, že ejakulace brzy přijde. V takovém případě musíte náhle zastavit a uklidnit se. Poté pokračujte v manipulaci.
 2. Doporučuje se vzít nějaké mazivo a ošetřit penis. Masírujte jej po dobu jedné minuty krouživými pohyby shora dolů. Zároveň nezapomeňte zůstat na hlavě a trochu ji stlačit.
 3. Na konci procedury ukončete proces ejakulací.
 4. Používáte-li tuto techniku pokaždé, když chcete masturbovat, můžete výrazně zlepšit stav orgánu.

Cvičení penisu

Existuje několik cvičení, protože za starých časů byl penis zvětšen. Jsou založeny na protažení penisu.

 • Sedící strečink

  Úkolem je v případě neúplné erekce přitáhnout penis směrem k hýždě a opravit jej. Dojde tedy k žilnímu tlaku a zvětší se nejen délka, ale také šířka;

 • V-úsek

  Děje se to stisknutím uvolněné hlavy do prstu prstů. Pevná hlava je odtažena od sebe a držena po dobu deseti sekund.

  Druhou rukou stiskněte v oblasti základny penisu a vedte zdola nahoru.

Byliny pro růst penisu

Dalším starodávným způsobem, jak zvětšit penis, jsou léčivé byliny. Bylinná medicína se již dlouho používá ke zlepšení mužské síly. Taoističtí mniši objevili tajemství bylin, které je nutné konzumovat, aby se zvýšila důstojnost.

Základní bylinky- cistanche fyziologický roztok a řasy sargassum. Připraví se z nich speciální odvar, který se odebírá během meditace. Podle přesvědčení mnichů tímto způsobem mohl být penis zvýšen na devět centimetrů.

Pokud víte, jak zvětšit penis starou metodou a pracovat na sobě, pravidelně používejte zvolenou techniku, pak můžete určitě dosáhnout výsledku.

Důležiténepoužívejte léky z internetu bez konzultace s lékařem (to nejen nepřinese výsledek, ale také může významně ovlivnit zdraví samotného orgánu).