Techniky zvětšení penisu

Velikost mužského penisu je věcí jeho hrdosti: čím větší je, tím sebevědomější se zástupce silnějšího pohlaví cítí. Ale co ti muži, jejichž objem a délka penisu je hodně žádoucí? Tito muži hledají metodu nebo prostředek pro zvětšení penisu, který jim přiblíží ceněné parametry a zvýší jejich sebeúctu. Existuje několik takových technik, a kterou z nich zvolit, záleží na osobních preferencích dané osoby.

dívka měří velikost penisu chlapa

Masáž a cvičení pro zvětšení penisu

Nejspolehlivějším a nejúčinnějším způsobem zvětšení penisu je masáž penisu pomocí speciální techniky. Nazývá se „jelqing", což v angličtině znamená „dojení". Tato účinná metoda je známá již několik století, což potvrzuje její účinnost. Výsledek s pravidelným prováděním určitých akcí bude patrný za 2-3 týdny a nebude spočívat pouze ve zvětšení objemu penisu.

Důležité!!!Na rozdíl od jiných neradikálních technik má jelqing jednu velmi významnou výhodu - i když přestanete cvičit, zůstává zvětšená velikost penisu, to znamená, že vrácení zpět v této metodě je velmi nevýznamné.

Masáž penisu je označena následujícími výsledky:

 • prodloužení penisu a zvětšení jeho objemu;
 • zvýšená erekce;
 • zvýšené libido;
 • prevence nemocí reprodukčního systému.

Počínaje zvyšováním důstojnosti metodou samo-masáže byste to měli dělat pravidelně několik měsíců. Výsledky pak budou slušné a vydrží dlouho. Technika jelqing je velmi jednoduchá a snadno zvládnutelná. Před zahájením cvičení by měla být oblast rozkroku dobře zahřátá. Toho lze dosáhnout pomocí vany nebo horké sprchy, návštěvy sauny nebo si jednoduše na několik minut omotáte kolem stehna teplý ručník. V ideálním případě by jakékoli masáže měly být prováděny po vodních procedurách.

Důležité!!!Předpokladem úspěšné masáže je intimita. Před zahájením procedury se musíte ujistit, že během procedury nebude nikdo rušit pacienta: domácnosti, telefonní hovory, známé a sousedy. Pouze uvolněním a naladěním na hodiny můžete dosáhnout efektivního efektu.

Samomasážní technika

Když se tělo zahřeje a muž má náladu na příjemnou proceduru, můžete začít jelqing. K tomu by měl být penis uveden do částečně vzpřímeného stavu: penis by měl vstát o polovinu. Je nemožné uvést penis do plné bojové pohotovosti: během masáže se penis protáhne a s ním i krevní tepny. Pokud jsou tyto zcela naplněny krví, existuje riziko poškození nebo prasknutí. Proto byste měli být při přebuzení trochu rozptýleni, aby erekce ustoupila. Poté se na ruce nebo genitálie nanese lubrikant.

Může to být lubrikant prodávaný v lékárně nebo obchodě, masážní olej nebo speciální produkt na zvětšení penisu. Jako poslední možnost bude běžný dětský krém. Hlavní podmínkou je, že lubrikant musí být hypoalergenní a dostatečně zvlhčovat pokožku. Jeho hlavním úkolem je usnadnit pohyby rukou a zabránit možnému zranění a poškození penisu.

Důležité!!!Nepoužívejte jako mazivo mýdlo, sprchový gel, šampon ani čisticí prostředky pro domácnost. Tyto produkty mají kyselost odlišnou od kyselosti pokožky, což povede k odlupování a zarudnutí kůže, vyrážkám a v závažných případech k chemickému popálení pokožky penisu.

Nyní můžete zahájit masáž. Funguje to takto:

 1. U teple namazaných rukou musíte chytit penis takto: vytvořte prsten z ukazováčku a palce a položte jej na kořen penisu.
 2. Dlaň druhé ruky je umístěna na hlavě penisu.
 3. Prst prstů je pevně stlačen a přitahován k hlavě penisu, čímž se vytáhne samotná důstojnost.
 4. Na hlavě je ruka uvolněná a hladkým pohybem dlaní ji opět snižují ke kořeni penisu.
závěsné závaží pro zvětšení penisu

Tato cvičení by měla být provedena do 10-15 minut. Pokud během masáže dojde k úplné erekci, je nutné přijmout opatření k jejímu snížení. Ruce lze pravidelně měnit, aby se neunavily. U denních cvičení po dobu jednoho měsíce lze zaznamenat významné změny ve velikosti mužnosti. Zlepšené zásobování krví pomůže nejen natáhnout kavernózní těla penisu (díky čemuž se zvýší), ale také eliminovat ucpání malé pánve, což zabrání prostatitidě, adenomu prostaty a mnoha dalším onemocněním reprodukčního systému v muži.

Technika zavěšeného vážení

Dalším starodávným způsobem, jak pomoci zvětšit velikost hlavního mužského orgánu, je zavěsit na něj břemeno. Tato metoda je běžná u národů Afriky: na penis chlapce se váže váha a chodí s ní, dokud nedosáhne dospělosti. Každý rok se váha zátěže zvyšuje a v době, kdy se mladý muž stane dospělým, jeho penis dosáhne působivé velikosti. Dnes může každý člověk použít tuto techniku, pokud je obeznámen s nuancemi tohoto postupu. Za nevýhodu této techniky lze považovat skutečnost, že metoda může pouze prodloužit důstojnost, ale nemůže ji zesílit.

Než začnete provádět tento postup, měli byste pečlivě prostudovat jeho nuance a vlastnosti, protože metoda je traumatizující. Stejně jako jiné neradikální metody zvětšení penisu vyžaduje pravidelnost a systematičnost.

Důležité!!!Měli byste začít s minimální hmotností a pozorně poslouchat své pocity. Pokud se objeví nepohodlí nebo bolest, měla by se váha snížit. Je-li náklad nošen bez nepohodlí, lze jej zvýšit.

Než začnete viset, měli byste také zahřát nebo zahřát oblast slabin. Pro tento účel je vhodný jelqing prováděný po dobu 3-5 minut. Zařízení, ke kterému je váha připojena, lze zakoupit ve specializovaném obchodě - nedoporučuje se vyrábět z improvizovaných prostředků. Vždy musíte začít s minimální hmotností, která je dodávána se zařízením, a když zatížení přestane působit, změní se na těžší. Po uplynutí stanoveného času pro nesení břemene je zařízení odstraněno a znovu je provedena masáž, tentokrát uklidňující. Tato metoda je docela nebezpečná a výsledek jejího použití je třeba dlouho očekávat. Třídy by měly být prováděny denně a postupně zvyšovat nejen zátěž, ale také dobu nošení zátěže. Aby se požadovaný výsledek přiblížil, lze zařízení nosit nejen ve vzpřímené poloze, ale také vleže, periodicky měnit polohu těla a sedět. Všechny tyto obtíže obvykle děsí zástupce silnějšího pohlaví a dávají přednost efektivnějším a snadnějším metodám ke zvýšení jejich důstojnosti.

Aplikace speciálních zařízení

prodlužovač zvětšení penisu

Alternativou k závěsnému závaží je nošení nástavce. Jedná se o moderní způsob prodlužování a zvyšování objemu penisu, který je navržen s ohledem na všechny nevýhody předchozí metody. Kromě toho, že dochází k prodloužení i zesílení penisu, je možnost poranění při použití prodlužovače minimální - riziko existuje pouze při nedodržení pokynů k použití.

Pro dnešek byly vyvinuty tři typy nástavců:

 • zpětná smyčka;
 • pás;
 • univerzální.

Další výhodou rozšiřovače je jeho cenová dostupnost: cena těchto zařízení je dostupná pro každého muže. První výsledky z používání zařízení budou patrné během několika týdnů po prvním postupu. Pokud budete zařízení nosit po dobu 5 - 6 hodin denně, můžete si zvětšit penis o několik centimetrů a tento výsledek upevnit na mnoho let. Vysvětlení tohoto výsledku je jednoduché: po roztažení tkáně zarostou novými buňkami, což umožňuje získat nové velikosti. Chyba při používání zařízení je příliš pevné utažení. To nestojí za to, protože krevní tlak je skřípnutý a požadovaný účinek se nedostaví. Uvolněná svorka také není přijatelná, protože by to mohlo při nošení vést ke ztrátě nástavce.

zvětšení penisu pomocí prodlužovače

Zářezy na zařízení pomohou určit „zlatou střední cestu": stojí za to zařízení opravit. Stojí za to začít od prvních značek, případně přejít ke vzdáleným zářezům. Prodlužovač se nosí několik hodin, ale měl by se pravidelně odstraňovat: optimální doba nošení a odpočinku je hodina a 15 minut. Pokud je zařízení používáno podle pokynů, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Ať se člověk rozhodne zvětšit si penis jakýmkoli způsobem, může být doplněn speciální kosmetikou. Obvykle se kupuje s prodlužovacími zařízeními. Mohou to být krémy nebo masti na bázi přísad, které zlepšují průtok krve. S jejich individuální aplikací bude účinek muset počkat dlouho, ale jsou docela schopni účinně doplnit masáž nebo prodlužovač.